Omonat ochilganidan keyin 60 kun ichida to‘ldirish mumkin
Siz uchun 9 ta omonat tanlandi
Filtr Miqdor - Muddat - Valyuta
Omonat mablag‘ining 50 (ellik) foizidan oshgan qismi omonatchi tomonidan qisman yoki to’liq qaytarib olinganda shartnoma shartlari buzilgan hisoblanadi va omonat mablag’i haqiqatda to’liq saqlangan kunlar uchun foizlar yillik quyidagi shartlar asosida to’lab beriladi: 1 kundan – 30 kungacha talab qilib olinganda omonatning haqiqatda saqlangan to‘liq kunlar uchun, bank ofislarida yillik 0%, bankning mobil ilovasi orqali onlayn tarzda ochilgan hisobvaraqlarga yillik 1% miqdorida; 31 kundan – 180 kungacha talab qilib olinganda omonatning haqiqatda saqlangan to‘liq kunlar uchun, bank ofislarida yillik 14%, bankning mobil ilovasi orqali onlayn tarzda ochilgan hisobvaraqlarga yillik 15% miqdorida; 181 kundan – 365 kungacha talab qilib olinganda omonatning haqiqatda saqlangan to‘liq kunlar uchun, bank ofislarida yillik 18%, bankning mobil ilovasi orqali onlayn tarzda ochilgan hisobvaraqlarga yillik 19% miqdorida; 366 kundan-550 kungacha talab qilib olinganda omonatning haqiqatda saqlangan to‘liq kunlar uchun, bank ofislarida yillik 19%, bankning mobil ilovasi orqali onlayn tarzda ochilgan hisobvaraqlarga yillik 20% miqdorida; 551 kundan - 730 kungacha talab qilib olinganda omonatning haqiqatda saqlangan to‘liq kunlar uchun, bank ofislarida yillik 24%, bankning mobil ilovasi orqali onlayn tarzda ochilgan hisobvaraqlarga yillik 25% miqdorida.
Foiz stavkasi Bank ofislari orqali yillik — 24% Bankning mobil ilovasi orqali — 25% Omonat summasining 50% gacha qisman yechib olishga ruxsat beriladi
Mavjud Omonat shartnomasi 1 oydan avval bekor qilinsa omonatga foiz to‘lanmaydi, 1 oydan so‘ng bekor qilinsa yillik 20 foiz to‘lanadi
Omonat to'liq muddatidan oldin yopilgan taqdirda, hisoblangan foizlar quyidagi tartibda qayta hisoblanadi: 3 oygacha – 18% 3 oydan 6 oygacha - 19% 6 oydan 12 oygacha – 20% 12 oydan 13 oygacha -21%. Ortiqcha to‘langan foizlar bank tomonidan omonatning asosiy summasidan ushlab qolinadi. Foizlar omonatdagi mablag'lar to'liq oylarning haqiqiy soni uchun to'lanadi.
Muddat oxirida
Omonat shartnomasi 1 oydan avval bekor qilinsa omonatga foiz to‘lanmaydi, 1 oydan so‘ng bekor qilinsa yillik 2 foiz to‘lanadi.
Depozit muddatidan oldin yopilganda foizlar quyidagicha hisoblanadi: 6 oygacha – yillik 20% gacha 6 oydan 12 oygacha muddatda – yillik 21% va 12 oydan 24 oygacha muddatda – yillik 22%.
Omonat shartnomasi 12 oydan avval bekor qilinsa omonatga foiz to‘lanmaydi, 12 oydan so‘ng bekor qilinsa yillik 5,5 foiz to‘lanadi