Har oy bayram olib keladigan daromad.
Omonat to'liq muddatidan oldin yopilgan taqdirda, hisoblangan foizlar quyidagi tartibda qayta hisoblanadi: 3 oygacha – 18% 3 oydan 6 oygacha - 19% 6 oydan 12 oygacha – 20% 12 oydan 13 oygacha -21%. Ortiqcha to‘langan foizlar bank tomonidan omonatning asosiy summasidan ushlab qolinadi. Foizlar omonatdagi mablag'lar to'liq oylarning haqiqiy soni uchun to'lanadi.
Arizangizni oldik va uni ko‘rib chiqishni boshladik. Bank xodimlari siz bilan tez orada bog‘lanadi.
Bu vaqt oralig‘ida Eng qulay valyuta ayirboshlash kursini qayerdan topishni bilib oling yoki hamkorlarimizdan taqdim etilgan haftaning eng qizg‘in uchta yangiligini o‘qib ko‘ring:
Блогер из Ташкента решила сделать свадьбу в стиле сериала Netflix. Поговорили о предложении на 5 млн просмотров, тратах и не только
Блогер из Ташкента решила сделать свадьбу в стиле сериала Netflix. Поговорили о предложении на 5 млн просмотров, тратах и не только Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. A delectus harum soluta voluptatum?